Diğer Diller

Since 1977

Dil ve Kültür ilişkisinde iki  bakış açışı vardır. Birincisi Dil Kültürü etkilemektedir.İkincisi Dil kültürün bir ifadesidir. Bu bakış açışıyla Dilko 1977’den beri farklı kültürlerin dillerini öğretme konusunda kendisini ispatlamış olup, Farklı dillerin Uzman Eğitmen kadrosunu oluşturarak kendi yönetim anlayışıyla sizlere hizmet vermekteyiz.

Şubelerimizde istenilen dil eğitimini grup veya özel ders olarak alma imkanı sağlamaktayız. İstediğiniz dil eğitimini başlangıçtan ileri düzeye kadar kendi alanında uzman Türk veya Yabancı eğitmenlerle konuşma odaklı eğitim vererek, öğrenme sürecindeki takibinizi ise yönetimdeki uzman eğitmen ile takip etmekteyiz.

Hangi Dillerde Eğitim Veriyoruz?

Almanca

Almanca dili, Dünya’nın en geçerli lisanlarından biridir. Günümüzde Dünya üzerinde en çok konuşulan diller arasında İngilizce, İspanyolca ve nüfus avantajıyla Japonca, Çince gibi diller bulunuyor. Fakat Almanca, ekonomiden ticarete pek çok alanda kabul gören lisanlar arasında yer almaktadır. Otomotiv, sanayi, elektronik gibi alanlarda uluslararası hacmi olan Almanca, küresel kariyer planlayanlar için kolay öğrenilebilir, doğru bir seçimdir. Lisanı öğrenenler için Almanya ticaretten bilime dek pek çok fırsat sunar.

 

İspanyolca

Bilindiği gibi İspanyolca dünya üzerinde en çok konuşulan ikinci dildir. İspanyolca öğrenmek dünyanın farklı yerlerinde yaşayan insanlarla iletişimde olmak ve uluslararası ilişkilerde bir adım öne geçmek açısından önemlidir.

İspanyolca konuşabildiğinizde sadece İspanyolca konuşulan ülkelerde değil, Portekiz, İtalya, Fransa gibi İspanyolcaya benzer dillerin konuşulduğu ülkelerde de diğer insanlarla rahatça iletişime geçmeniz mümkün. ispanyolca sadece günlük hayatta konuşulan bir değil, iş hayatında da en çok konuşulan ikinci dildir. Bununla birlikte İspanya Türkiye’nin en çok ithalat ve ihracat yaptığı ülkeler arasında ilk onda yer almaktadır. Bu nedenle İspanyolca öğrenmek sizi iş hayatınızda bir adım öne geçirecek ve daha sağlam bir özgeçmişe sahip olmanızı sağlayacaktır.

 

Rusça

Rusya ve Türkiye’nin iki komşu ülkesi olması, ticari ve sosyal ilişkilerinin gelişmesine yol açmıştır. Günümüzde özellikle inşaat sektöründe ve mimarlık alanında uğraşanlar, Rusya ile çalışan inşaat mühendisleri, iş adamları, devamlı iş gezilerine çıkan üst düzey yetkililer; Türkiye’de ise özellikle turizm ve tekstil sektörlerinde çalışan ve çalışmak isteyenler için Rusça bilmek bir gereklilik haline geldi. Birçok uluslararası şirkette Rusça’ya hakim olan kişiler, işe alım ve yerleşme süreçlerinde bir adım daha önde tercih edilmektedir.

ALMANCA KURSU

İSPANYOLCA KURSU

RUSÇA KURSU

İkinci Dili En Uygun Fiyatla Öğrenin!

Yasal Uyarı
3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve formda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.

3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve formda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.

Neden Dilko Yabancı Dil Kursu?

Dilko'nun ayrıcalıklarla dolu dünyasını keşfedin!

Güvenilir ve çağdaş eğitim sistemimiz

Sorumluluk bilinci, öncü ve yenilikçi yaklaşımımız

Öğrenci odaklı programlarımız

Kulüp etkinlerimiz

Bilimsel bakış açımız ve alanında uzman eğitmenlerimiz

Anadili Almanca, İspanyolca ve Rusça olan deneyimli öğretmenlerimiz

Bireysel danışmanlık hizmetlerimiz

Teknoloji donanımlı sınıflarımız

Size En Yakın Dilko

İstanbul Asya ve Avrupa yakasındaki şubelerimize hemen ulaşın!

KADIKÖY

0216 336 35 35

ALTUNİZADE

0216 651 15 82

MALTEPE

0216 371 07 07

BAKIRKÖY

0212 706 19 77

MECİDİYEKÖY

0212 212 66 12

GAZİOSMANPAŞA

0212 563 71 81