Almanca Kursu

Since 1977

Dilko Almanca Kursu

1977 yılından beri İngilizce eğitiminde başarılı çizgisini korumakta olan Dilko, kazandığı tecrübe ile 15 yıldır Almanca Kursu eğitimini başlangıçtan ileri düzeye kadar vermeye devam ediyor.

5 temel seviyeden oluşan eğitimlerimizde her kur 96-120 ders saatinden oluşmaktadır. A1’den itibaren derslerimize Türk ve Alman öğretmenler eşlik ettiği eğitimlerimizde, temel hedefimiz sizlerin konuşma, yazma, okuma ve dinleme kazanımlarınızı sağlamaktır. Klasik eğitim sisteminin gramer odaklı yöntemlerinden uzak, öğrenciyi merkeze alan, dört dil becerisinin edinildiği programlarımızda Almanca konuşamayan kalmayacak.

Almanca Kurs Seviyeleri

A1 Seviyesi
Başlangıç olarak adlandırılan bu seviyede Almanca ile tanışır ve temel oluşturursunuz. Artık bu seviyeyi tamamladığınızda kendinizi tanıtabilir, başka kişilere soru sorabilir veya size sorulan basit soruları (neredesin, kimlesin, nerede doğdun, nelerden hoşlanırsın gibi) yanıtlayabilirsiniz.

A2 Seviyesi
A2 seviyesinde gramer bilgilerinizi pratiğe dökeceksiniz. Bu seviyeyi tamamladığınızda aileniz, işiniz hakkında konuşabilir, sevdiğiniz yerleri anlatabilirsiniz. Bunların dışında geçmişinizle ilgili konuşabilir yada anlık ihtiyaçlarınızı dile getirebilirsiniz.

B1 Seviyesi
B1 seviyesini tamamladığınızda günlük ihtiyaçlarınızı yazılı ve sözlü karşılayacak düzeye gelmiş olursunuz. Bundan dolayı yaşadığınız tecrübe ve olayları anlatabilir, hedeflerinizden bahsedebilirsiniz.

B2 Seviyesi
B2 seviyesini tamamladığınızda ana dili Almanca olan biriyle iletişim kurarken zorlanmaz, akıcı şekilde konuşur, söylenenleri rahatlıkla anlarsınız. Üstelik soyut konulu metinleri zorlanmadan anlayabilir, akademik alt yapı hazırlamış olursunuz.

C1 Seviyesi
C1 seviyesini tamamladığınızda günlük, akademik ve iş hayatınızda akıcı bir şekilde iletişim kurabilir düzeye gelmiş olursunuz.

Dilko Almanca Kursu Programları

A1 seviyesinde 96 ders saatiyle başlayan eğitiminizde, amacımız temelinizi sağlamlaştırmak ve böylelikle sizi Almancaya olabildiğince yaklaştırmaktır. İleriki seviyelerde artan ders saatlerinizde ve Almanca öğrenme serüveninizde size eşlik edecek olan Alman hocalarımızla, eğitim sürecinizi en verimli şekilde geçirmeniz önceliğimizdir. Çünkü günlük yaşam akışında, biz farkında olmadan İngilizceye yoğun bir şekilde maruz kalıyoruz (iş, film, dizi, müzik vb)  fakat aynı durum Almanca için geçerli değil. Bundan dolayı bu açığı kapatabilmeniz adına, derslerinize ek olarak verilen gramer ve konuşma sınıflarında, öğrendiklerinizi pekiştirirken, Almancayı kullanabileceğiniz alanlarda da yeni bir perspektif kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

Ayrıca vize ve final sınavlarınızın ortalaması alınarak belirlenen başarı puanınıza göre, başarısız olduğunuz kurda devamsızlık yapmamanız şartıyla ücretsiz kur tekrarı verilerek, öğrenme garantisi sunulmaktadır.

Tercih edeceğiniz kuşağa göre eğitim sürelerimiz bir seviyede 7-14 hafta arasında değişmekte olup detaylı bilgiyi şubelerimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Son olarak A1 seviyesinden başlayarak C1 seviyesi dahil tüm seviyelerde eğitim veren şubelerimizde, TestDaf, Telc gibi sınavlara da hazırlık yapılmaktadır.

Almanca'yı En Uygun Fiyatla Öğrenin!

Yasal Uyarı
3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve formda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.

3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve formda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.

Neden Dilko Almanca Kursu?

Dilko'nun ayrıcalıklarla dolu dünyasını keşfedin!

Güvenilir ve çağdaş eğitim sistemimiz

Sorumluluk bilinci, öncü ve yenilikçi yaklaşımımız

Öğrenci odaklı programlarımız

Kulüp etkinlerimiz

Bilimsel bakış açımız ve alanında uzman eğitmenlerimiz

Anadili Almanca olan deneyimli öğretmenlerimiz

Bireysel danışmanlık hizmetlerimiz

Teknoloji donanımlı sınıflarımız

Size En Yakın Dilko
İstanbul Asya ve Avrupa yakasındaki şubelerimize hemen ulaşın!

KADIKÖY

0216 336 35 35

ALTUNİZADE

0216 651 15 82

MALTEPE

0216 371 07 07

BAKIRKÖY

0212 706 19 77

MECİDİYEKÖY

0212 212 66 12

GAZİOSMANPAŞA

0212 563 71 81