İspanyolca Kursu

Since 1977

Dilko İspanyolca Kursu

1977 yılından beri İngilizce eğitiminde başarılı çizgisini korumakta olan Dilko, kazandığı tecrübe ile 19 yıldır İspanyolca eğitimini başlangıçtan ileri düzeye kadar vermeye devam ediyor.

İspanyolca kurslarımız 5 temel seviyeden oluşmakta olup, seviye tespit sınavı ile sınıflara öğrenci yerleştirilmektedir. Her seviye 1 kurdan, 1 kur ise 100 ders saatinden oluşmaktadır. İspanyolca kurslarımız Türk ve İspanyol eğitmenler tarafından verilmektedir. Talebiniz doğrultusunda bu eğitimi seviyenize uygun sınıflarda alabilir veya ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel oluşturulan birebir eğitimlerle tamamlayabilirsiniz.

İspanyolca Kurs Seviyeleri

A1 Seviyesi
Başlangıç olarak adlandırılan bu seviyede İspanyolca ile tanışır ve temel oluşturursunuz. Bu seviyeyi tamamladığınızda kendinizi tanıtabilir, başka kişilere soru sorabilir veya size sorulan basit soruları (neredesin, kimlesin, nerede doğdun, nelerden hoşlanırsın gibi) yanıtlayabilirsiniz.

A2 Seviyesi
A2 seviyesinde gramer bilgilerinizi pratiğe dökeceksiniz. Bu seviyeyi tamamladığınızda aileniz, işiniz hakkında konuşabilir, sevdiğiniz yerleri anlatabilirsiniz. Geçmişinizle ilgili konuşabilir yada anlık ihtiyaçlarınızı dile getirebilirsiniz.

B1 Seviyesi
B1 seviyesini tamamladığınızda günlük ihtiyaçlarınızı yazılı ve sözlü karşılayacak düzeye gelmiş olursunuz. Yaşadığınız tecrübe ve olayları anlatabilir, hedeflerinizden bahsedebilirsiniz.

B2 Seviyesi
B2 seviyesini tamamladığınızda ana dili İspanyolca olan biriyle iletişim kurarken zorlanmaz, akıcı şekilde konuşur, söylenenleri rahatlıkla anlarsınız. Soyut konulu metinleri zorlanmadan anlayabilir, akademik alt yapı hazırlamış olursunuz.

C1 Seviyesi
C1 seviyesini tamamladığınızda günlük, akademik ve iş hayatınızda akıcı bir şekilde iletişim kurabilir düzeye gelmiş olursunuz.

İspanyolca Kurs Ücretleri

Talebiniz doğrultusunda ihtiyacınızı karşılayacak en uygun programı öğrenmek ve kampanyalarla ilgili detaylı bilgi almak için size uygun olan şubeyi arayabilirsiniz ya da aşağıdaki formu doldurabilirsiniz..

İspanyolca'yı En Uygun Fiyatla Öğrenin!

Yasal Uyarı
3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve formda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.

3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve formda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.
Neden Dilko İspanyolca Kursu?
Dilko'nun ayrıcalıklarla dolu dünyasını keşfedin!

Güvenilir ve çağdaş eğitim sistemimiz

Sorumluluk bilinci, öncü ve yenilikçi yaklaşımımız

Öğrenci odaklı programlarımız

Kulüp etkinlerimiz

Bilimsel bakış açımız ve alanında uzman eğitmenlerimiz

Anadili İspanyolca olan deneyimli öğretmenlerimiz

Bireysel danışmanlık hizmetlerimiz

Teknoloji donanımlı sınıflarımız

Size En Yakın Dilko

İstanbul Asya ve Avrupa yakasındaki şubelerimize hemen ulaşın!

KADIKÖY

0216 336 35 35

ALTUNİZADE

0216 651 15 82

MALTEPE

0216 371 07 07

BAKIRKÖY

0212 706 19 77

MECİDİYEKÖY

0212 212 66 12

GAZİOSMANPAŞA

0212 563 71 81