İngilizce Kursu

Since 1977

İngilizce Kursu dendiğinde 1977’den beri akla gelen ilk kurum olan Dilko İngilizce Kursu özenle hazırlanmış programı ile öğrencilerine öğrenme ve konuşma garantisi sunuyor.

44 yıllık deneyimiyle ve uzman eğitmen kadrosuyla %100 öğrenme ve konuşma garantisi.

Dünya standartlarına göre belirlenmiş 5 temel seviyeden oluşan ingilizce kursunda her kur; ana dersler, aktivite programları ve Teach+ olarak adlandırılan online çalışma platformu ile birlikte minimum 192 saatten oluşmaktadır. 

Bu bağlamda, Dilko İngilizce Kursu, 4 temel beceri (okuma, yazma, konuşma, dinleme) kazanımını hedef alan içeriğe yönelik oluşturulmuştur. Ayrıca, Pearson yayınlarının BBC işbirliğinde hazırlamış olduğu Speak Out kitaplarıyla desteklenmektedir.,

Dilko Teach+

Dilko Teach+, sizleri İngilizce kurs saatleri dışında da çalışmaya teşvik etmek ve öğrenme hızınızı takip edebilmek adına oluşturulmuş online ödev platformudur. Bu platformda, haftalık aldığınız müfredatla paralel olarak tarafınıza atanan ödevler danışman eğitmenlerimiz tarafından kontrol edilir. Yapılan değerlendirme sonrasında, edinilen sonuca göre %70 barajının altında kalındığı takdirde ücretsiz destek dersleri sağlanır. Böylece, eğitmenlerimiz tarafından birebir takip edilerek sınıftaki olası seviye farklılığınız minimuma indirgenmiş olur. Kitaplarınızın ilk sayfasında bulunan aktivasyon koduyla bilgisayar ve telefondan rahatça ulaşabileceğiniz bu platform, sizleri eski yöntemlerle ödev yapma alışkanlığının dışına taşıyarak, öğrenmenizi daha keyifli ve kolay hale getirmektedir.

İngilizce Kursu Aktivite Programları

Dilbilgisi, okuma, yazma ve kelime olarak çeşitli becerilere yönelen ve haftanın 6 günü ana derslerinizin dışında, sınırsız ve ücretsiz katılım sağlayabileceğiniz aktivitelerimiz, seviyelere ve seanslara göre ayrılmıştır. Bu sayede, müfredatın dışına çıkarak farklı ve eğlenceli şeyler öğrenmenize fırsat sunmaktadır. Bu programlara eğitiminiz bitse dahi katılım ücretsizdir. Haftalık olarak yayınlanan aktivite programlarımızı, eğitim aldığınız şubelerden, sitemizden ve Instagram adresimizden takip edebilirsiniz.

instagram.com/dilkoenglishtr

Dilko ve Pearson Onaylı Sertifika

Süreci planlarken öne çıkan bu üç başlık (Speak Out ve Dilko Teach+ Sistemi) Çözüm ortağımız Pearson ile ortaklaşa yürüttüğümüz çalışmanın sonucudur. Eğitim sistemimizin takip ve sertifikalandırılması artık Pearson tarafından onaylanacaktır.

Öğrencilerimizin kurum içi İngilizce gelişimlerini takip ettiğimiz sistemimiz sayesinde, seviye sonunda alacağınız sertifikalar artık PEARSON tarafından gönderilecektir. Böylelikle almış olduğunuz eğitim DİLKO ve PEARSON güvencesini taşıyacaktır.

İngilizce Kursu Kuşaklar

Hafta içi Sabah
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe / 16 saat
Hafta içi Akşam
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe / 8 saat
Hafta sonu Sabah
Cumartesi-Pazar / 8 saat
Hafta sonu Öğlen
Cumartesi-Pazar / 8 saat

İngilizce Kursu Aktivite Günleri

Haftaiçi Sabah
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe / 4 saat / 7 hafta
Haftaiçi Akşam
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe / 4 saat / 14 hafta
Haftasonu Sabah
Cumartesi-Pazar / 4 saat / 14 hafta
Haftasonu Öğlen
Cumartesi-Pazar / 4 saat / 14 hafta

Neden Dilko İngilizce Kursu?

Dilko'nun ayrıcalıklarla dolu dünyasını keşfedin!

Güvenilir ve çağdaş eğitim sistemimiz

Bilimsel bakış açımız ve alanında uzman eğitmenlerimiz

Sorumluluk bilinci, öncü ve yenilikçi yaklaşımımız

Öğrenci odaklı programlarımız

Kulüp etkinlerimiz

Teknoloji donanımlı sınıflarımız

Anadili İngilizce olan deneyimli öğretmenlerimiz

Bireysel danışmanlık hizmetlerimiz

En Uygun Fiyatlı İngilizce Kursu

Yasal Uyarı
3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve formda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.

3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve formda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.

Size En Yakın Dilko İngilizce Kursu

İstanbul Asya ve Avrupa yakasındaki şubelerimize hemen ulaşın!

KADIKÖY

0216 336 35 35

ALTUNİZADE

0216 651 15 82

MALTEPE

0216 371 07 07

BAKIRKÖY

0212 706 19 77

MECİDİYEKÖY

0212 212 66 12

GAZİOSMANPAŞA

0212 563 71 81