Üsküdar Almanca Kursu

ÜSKÜDAR ALMANCA KURSU’NDA BAHAR FIRSATLARI

Üsküdar Almanca Kursu’nda başlangıçtan ileri düzeye kadar tüm seviyelerde eğitim sunuyoruz. 5 temel seviyeden oluşan eğitimlerimizde her kur 96-120 ders saatinden oluşmaktadır.

Üsküdar Almanca Kursu’nda eğitimlerimiz hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 19:00-21:35 saatleri arasında verilmektedir. Hafta içi akşam programında 1 kur eğitim süresi 2 aydır. Hafta sonu programımız ise Cumartesi, Pazar 09:15 -12:45 saatleri arasında verilmektedir. Hafta sonu sabah programında 1 kur eğitim süresi 3 aydır.

ÜSKÜDAR ALMANCA KURSU FİYATLARI

Ayda 699 TL’den başlayan taksit seçenekleriyle her bütçeye uygun ödeme kolaylığı sunuyoruz. Yaz aylarına özel Üsküdar Almanca Kursu fırsatlarından yararlanmak için hemen formu doldurun sizi arayalım.

Almanca kurslarıyla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

NEDEN ÜSKÜDAR ALMANCA KURSU

• Alanında Uzman Öğretmen Kadrosu
• Her Seviyeye Uygun Sınıflar
• Özel Ders Seçenekleri
• Kulüp Etkinlikleri
• Testdaf, Telc Sınavlarına Hazırlık
• Aile Birleşimi Sınavına Hazırlık

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
İletişim Onayı
3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmamak kaydıyla, üyelik sözleşmesini kabul ediyor ve formda belirttiğim iletişim kanallarından bana ulaşılmasına izin veriyorum. Kurumunuzdan tarafıma yapılacak reklam, promosyon ve çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla kullanılmasına muvafakat ettiğimi bildiririm.